Contact

Algemene informatie

Voor algemene informatie over Scouting Winssen kunt u contact opnemen met:

Mieke Duitman [0487-52 3476] of Miranda Born [0487-52 1308]

info@scoutingwinssen.nl

Verhuur

Voor informatie over verhuur van 'de Geer' en/of het buitenterrein kunt u contact opnemen met:

Michel Romviel [0487- 52 2143]

verhuur@scoutingwinssen.nl

Bestuur

Om contact op te nemen met het bestuur van scouting Winssen kunt u mailen naar onderstaand emailadres:

bestuur@scoutingwinssen.nl

 

Contactpersonen

Voor informatie over één van de speltakken kunt u contact opnemen met één van onderstaande contactpersonen:

Bevers: Anita en Kimberly

bevers@scoutingwinssen.nl

 

Welpen: Tom, Wout, Margo en Bram

welpen@scoutingwinssen.nl

 

Scouts: Miranda, Ruud, Gijs en Michelle

scouts@scoutingwinssen.nl

 

Explorers: Tim en Rob

explorers@scoutingwinssen.nl

 

Pivo's: Allen

pivos@scoutingwinssen.nl

 

Oudervertegenwoordiger: Vacature

ouders@scoutingwinssen.nl

 

Website: Ruud

website@scoutingwinssen.nl

 

Facebook: Gijs

via Facebookpagina

 

Lid worden of proberen?
Ben je nieuwsgierig geworden? Kom dan gerust een keer bij ons langs of neem even contact op met een van de contactpersonen. De leiding en jeugdleden kunnen je alles vertellen over wat er zoal gedaan wordt bij de Scouting. Je mag drie avonden gratis uitproberen of je Scouting leuk vindt.